Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q39NHT01
HQ0603Q39NHT01
Part No.:
HQ0603Q39NHT01
Datasheet:
HQ0603Q39NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 39NH 150MA 2 OHM SMD