Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q36NHT01
HQ0603Q36NHT01
Part No.:
HQ0603Q36NHT01
Datasheet:
HQ0603Q36NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 36NH 150MA 2 OHM SMD