Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q30NJT01
HQ0603Q30NJT01
Part No.:
HQ0603Q30NJT01
Datasheet:
HQ0603Q30NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 30NH 150MA 2 OHM SMD