Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q27NJT01
HQ0603Q27NJT01
Part No.:
HQ0603Q27NJT01
Datasheet:
HQ0603Q27NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 170MA 1.6 OHM SMD