Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q24NJT01
HQ0603Q24NJT01
Part No.:
HQ0603Q24NJT01
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
HQ0603Q24NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 170MA 1.6 OHM SMD