Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603Q24NHT01
HQ0603Q24NHT01
Part No.:
HQ0603Q24NHT01
Datasheet:
HQ0603Q24NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 170MA 1.6 OHM SMD