Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H36NJT01
HQ0603H36NJT01
Part No.:
HQ0603H36NJT01
Datasheet:
HQ0603H36NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 36NH 130MA 2.5 OHM SMD