Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H27NJT01
HQ0603H27NJT01
Part No.:
HQ0603H27NJT01
Datasheet:
HQ0603H27NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 150MA 1.6 OHM SMD