Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H27NHT01
HQ0603H27NHT01
Part No.:
HQ0603H27NHT01
Datasheet:
HQ0603H27NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 150MA 1.6 OHM SMD