Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H24NJT01
HQ0603H24NJT01
Part No.:
HQ0603H24NJT01
Datasheet:
HQ0603H24NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 150MA 1.6 OHM SMD