Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H24NHT01
HQ0603H24NHT01
Part No.:
HQ0603H24NHT01
Datasheet:
HQ0603H24NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 150MA 1.6 OHM SMD