Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H22NJT01
HQ0603H22NJT01
Part No.:
HQ0603H22NJT01
Datasheet:
HQ0603H22NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 200MA 1.2 OHM SMD