Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H20NJT01
HQ0603H20NJT01
Part No.:
HQ0603H20NJT01
Datasheet:
HQ0603H20NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 20NH 200MA 1.2 OHM SMD