Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H18NJT01
HQ0603H18NJT01
Part No.:
HQ0603H18NJT01
Datasheet:
HQ0603H18NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 18NH 200MA 1.1 OHM SMD