Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0603H18NHT01
HQ0603H18NHT01
Part No.:
HQ0603H18NHT01
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
HQ0603H18NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 18NH 200MA 1.1 OHM SMD