Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q39NJT01
HQ0402Q39NJT01
Part No.:
HQ0402Q39NJT01
Datasheet:
HQ0402Q39NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 39NH 120MA 3.6 OHM SMD