Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q39NHT01
HQ0402Q39NHT01
Part No.:
HQ0402Q39NHT01
Datasheet:
HQ0402Q39NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 39NH 120MA 3.6 OHM SMD