Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q36NJT01
HQ0402Q36NJT01
Part No.:
HQ0402Q36NJT01
Datasheet:
HQ0402Q36NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 36NH 110MA 3.6 OHM SMD