Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q33NJT01
HQ0402Q33NJT01
Part No.:
HQ0402Q33NJT01
Datasheet:
HQ0402Q33NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 33NH 120MA 3.2 OHM SMD