Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q33NHT01
HQ0402Q33NHT01
Part No.:
HQ0402Q33NHT01
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
01005 (0402 Metric)
Datasheet:
HQ0402Q33NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 33NH 120MA 3.2 OHM SMD