Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q30NHT01
HQ0402Q30NHT01
Part No.:
HQ0402Q30NHT01
Datasheet:
HQ0402Q30NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 30NH 120MA 3.2 OHM SMD