Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q27NHT01
HQ0402Q27NHT01
Part No.:
HQ0402Q27NHT01
Datasheet:
HQ0402Q27NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 120MA 2.6 OHM SMD