Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q24NHT01
HQ0402Q24NHT01
Part No.:
HQ0402Q24NHT01
Datasheet:
HQ0402Q24NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 120MA 2.6 OHM SMD