Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q22NJT01
HQ0402Q22NJT01
Part No.:
HQ0402Q22NJT01
Datasheet:
HQ0402Q22NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 22NH 2.26OHM 140MA