Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q20NHT01
HQ0402Q20NHT01
Part No.:
HQ0402Q20NHT01
Datasheet:
HQ0402Q20NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 20NH 140MA 2.26OHM SMD