Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q18NHT01
HQ0402Q18NHT01
Part No.:
HQ0402Q18NHT01
Datasheet:
HQ0402Q18NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 18NH 160MA 1.63OHM SMD