Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q16NJT01
HQ0402Q16NJT01
Part No.:
HQ0402Q16NJT01
Datasheet:
HQ0402Q16NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 16NH 170MA 1.53OHM SMD