Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402Q15NHT01
HQ0402Q15NHT01
Part No.:
HQ0402Q15NHT01
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Category:
Fixed Inductors
Package:
01005 (0402 Metric)
Datasheet:
HQ0402Q15NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 170MA 1.53OHM SMD