Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H27NJT01
HQ0402H27NJT01
Part No.:
HQ0402H27NJT01
Datasheet:
HQ0402H27NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 120MA 3.5 OHM SMD