Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H27NHT01
HQ0402H27NHT01
Part No.:
HQ0402H27NHT01
Datasheet:
HQ0402H27NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 27NH 120MA 3.5 OHM SMD