Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H24NJT01
HQ0402H24NJT01
Part No.:
HQ0402H24NJT01
Datasheet:
HQ0402H24NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 120MA 3.2 OHM SMD