Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H24NHT01
HQ0402H24NHT01
Part No.:
HQ0402H24NHT01
Datasheet:
HQ0402H24NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 24NH 120MA 3.2 OHM SMD