Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H20NJT01
HQ0402H20NJT01
Part No.:
HQ0402H20NJT01
Datasheet:
HQ0402H20NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 20NH 140MA 2.9 OHM SMD