Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H18NHT01
HQ0402H18NHT01
Part No.:
HQ0402H18NHT01
Datasheet:
HQ0402H18NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 18NH 140MA 2.5 OHM SMD