Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H15NJT01
HQ0402H15NJT01
Part No.:
HQ0402H15NJT01
Datasheet:
HQ0402H15NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 140MA 2.3 OHM SMD