Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H15NHT01
HQ0402H15NHT01
Part No.:
HQ0402H15NHT01
Datasheet:
HQ0402H15NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 140MA 2.3 OHM SMD