Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H12NJT01
HQ0402H12NJT01
Part No.:
HQ0402H12NJT01
Datasheet:
HQ0402H12NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 12NH 140MA 2.1 OHM SMD