Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H12NHT01
HQ0402H12NHT01
Part No.:
HQ0402H12NHT01
Datasheet:
HQ0402H12NHT01.pdf
Description:
FIXED IND 12NH 140MA 2.1 OHM SMD