Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. HQ0402H10NJT01
HQ0402H10NJT01
Part No.:
HQ0402H10NJT01
Datasheet:
HQ0402H10NJT01.pdf
Description:
FIXED IND 10NH 170MA 1.7 OHM SMD