Eaton - Electronics Division EXL1V0503-1R8-R
EXL1V0503-1R8-R
Part No.:
EXL1V0503-1R8-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
EXL1V0503-1R8-R.pdf
Description:
FIXED IND 1.8UH 10.1A 12.7 MOHM