Eaton - Electronics Division DR73-821-R
DR73-821-R
Part No.:
DR73-821-R
Manufacturer:
Eaton - Electronics Division
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
DR73-821-R.pdf
Description:
FIXED IND 820UH 270MA 3.93OHM SM