Sumida America Components Inc. CR54NP-6R4MC
CR54NP-6R4MC
Part No.:
CR54NP-6R4MC
Datasheet:
CR54NP-6R4MC.pdf
Description:
FIXED IND 6.4UH 2.2A 52 MOHM SMD