Sumida America Components Inc. CR54NP-5R0MC
CR54NP-5R0MC
Part No.:
CR54NP-5R0MC
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CR54NP-5R0MC.pdf
Description:
FIXED IND 5UH 2.6A 44.2 MOHM SMD