Sumida America Components Inc. CR54NP-4R4MC
CR54NP-4R4MC
Part No.:
CR54NP-4R4MC
Datasheet:
CR54NP-4R4MC.pdf
Description:
FIXED IND 4.4UH 2.8A 39 MOHM SMD