Sumida America Components Inc. CR54NP-3R9MC
CR54NP-3R9MC
Part No.:
CR54NP-3R9MC
Datasheet:
CR54NP-3R9MC.pdf
Description:
FIXED IND 3.9UH 3A 35.1 MOHM SMD