Sumida America Components Inc. CR54NP-2R2MC
CR54NP-2R2MC
Part No.:
CR54NP-2R2MC
Datasheet:
CR54NP-2R2MC.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 3.84A 23.4 MOHM