Sumida America Components Inc. CR54NP-221KC
CR54NP-221KC
Part No.:
CR54NP-221KC
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CR54NP-221KC.pdf
Description:
FIXED IND 220UH 350MA 1.57OHM SM