Sumida America Components Inc. CR54NP-181KC
CR54NP-181KC
Part No.:
CR54NP-181KC
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
CR54NP-181KC.pdf
Description:
FIXED IND 180UH 380MA 1.38OHM SM