Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-820KC
CDC5D23BNP-820KC
Part No.:
CDC5D23BNP-820KC
Datasheet:
CDC5D23BNP-820KC.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 350MA 1 OHM SMD