Sumida America Components Inc. CDC5D23BNP-4R7MC
CDC5D23BNP-4R7MC
Part No.:
CDC5D23BNP-4R7MC
Datasheet:
CDC5D23BNP-4R7MC.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.6A 62 MOHM SMD